Поиск

Streç film ile yapacaklarınızın sınırı yok!

Streç filmlerin farklı alanlarda da bizlere çok büyük yardımı var. Birkaçını sizinle paylaşalım, uygulamadığınız bir özellikse hayatınızı kolaylaştırın:

-Taşınma esnasında çatal bıçaklarınızın dağılmasını istemiyorsanız, en pratik yöntemi çatal kaşık separatörünüzü olduğu gibi streç film ile sarın, ayrı ayrı paketleme derdinden, kaybolma riskinden kurtulun! Aynı şekilde çekmecelerinizi de boşaltma derdi ile uğraşmadan streç film ile sarabilirsiniz.

-Muzlarınızın daha uzun süre kararmadan kalmasını istiyorsanız, tek yapmanız gereken dip tutacaklarından streç film ile sarmak, daha uzun süre kararmadan kalmasını sağlayacaksınız.

-Seyahat ederken yanınıza alacağınız şişelerdeki sıvıların dökülmemesi için de kapaklarının altını streç film ile sarın, valizinizdeki kıyafetlerinize losyon vb sıvıların bulaşmasını engelleyin.

-Hobiniz olan kilden şekiller yapma aktivitesini gerçekleştirirken, şekillerinizin mükemmel kıvrımlı kenarlar ile çıkmasını istiyorsanız, kalıbı hamurunuza yerleştirmeden mutlaka streç film ile kaplayın. Şekiller daha muntazam ve kenarları kıvrımlı çıkacaktır.

-Değişik bir dekor fikrine ne dersiniz. Büyük bir vazonun içine su doldurun ve streç filmleri koyun. Üzerine sıralayacağınız renkli dekoratif aksesuarlarla mükemmel bir aksesuar oluşturdunuz…

-Son olarak ailemizin biriciklerini taçlandırmaya ne dersiniz. Akta Streç Film ile yapacağınız ufak bir sürpriz, yüzlerdeki gülümsemeyi arttırır :)

Просмотров: 11Комментариев: 0

Недавние посты

Смотреть все

Социальные медиа

Контактная информация

Karacaoglan Mah. 6169 Sk. No.20/A BORNOVA - IZMIR / TURKEY

+90 (232) 472 26 92

+90 (232) 472 24 92

+90 (545) 540 

2582

AKTA

  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Pinterest
  • Instagram

© 2019 Akta Plastik. Все права защищены.

®© Copyright™